ГоловнаНовиниЯкі утеплювачі найкраще вибирати?

Які утеплювачі найкраще вибирати?

26.01.2021
Які утеплювачі найкраще вибирати?

У каталозі інтернет-магазину тканин Текстиль-Контакт представлений широкий асортимент виробів, серед яких особливе місце займають утеплювачі. Утеплювач - це текстильний матеріал, який виготовляється для пошиття курток, пальт, плащів та інших предметів гардероба, які зігрівають людини в холодну пору року. Серед найбільш якісних і популярних утеплювачів виділяють:

  • синтепон;
  • холлофайбер;
  • Тинсулейт.

Синтепон - це утеплювач синтетичного походження. Матеріал не схильний пропускати повітря, завдяки чому впливає на зігрів тіла і підтримки комфортної температури. Матеріал відрізняється високою якістю, довговічний і надовго зберігає привабливість і експлуатаційні характеристики. Синтепон використовується для пошиття зимового і демісезонного одягу. Прати вироби з синтепону рекомендовано при температурі не вище 30 градусів, із застосуванням рідких пральних порошків з м'яким впливом.

Холлофайбер - це інноваційний матеріал також синтетичного походження. Особливість холлофайбера в тому, що він здатний зігрівати тіло навіть при температурі мінус двадцять п'ять градусів. Текстильний матеріал не схильний до деформації навіть при численних праннях. Холлофайбер відмінно пропускає повітря і дозволяє шкірі повноцінно дихати, при цьому не схильний до того, що зім'яло і абсолютно не потребує прасування. Також матеріал досить простий в догляді, легко стирається руками або в пральній машинці при температурі води 30-40 градусів. Підходить для виготовлення зимових курток, пальт, плащів і жилетів.

Тинсулейт - це текстильний утеплювач синтетичного походження, який відповідно до експлуатаційних характеристик перевершує інші утеплювачі. Матеріал виготовляється з поліефірних волокон в ході складного хімічного процесу. Тинсулейт схильний зігрівати тіло людини навіть в максимально екстремальних умовах, коли мороз перевищує 35 градусів.

До переваг Тинсулейт можна віднести:

  • Вільну циркуляцію повітря;
  • гіпоалергенність;
  • Відсутність токсичності, що не схильність до займання;
  • Не вбирає вологу і швидко сохне після прання;
  • Надовго зберігає привабливість і експлуатаційні характеристики;
  • Легко очищається за допомогою прання або очищення в професійній хімчистці.

Але варто звернути увагу, що завдяки перевагам, тінсулейт є одним з найбільш дорогих утеплювачів.