ГоловнаНовиниЩорічна участь компанії CONSTANCY на міжнародній виставці Design Living Tendency

Щорічна участь компанії CONSTANCY на міжнародній виставці Design Living Tendency

26.01.2021
Щорічна участь компанії CONSTANCY на міжнародній виставці Design Living Tendency

В кінці жовтня 2020 року стартувала міжнародна виставка тканин в Києві, де CONSTANCY стала її учасником. Щороку з'їжджаються фахівці з усієї України, для того щоб ознайомитися з нововведеннями в текстильній промисловості, а також з інноваціями представленими українськими та іноземними виробниками.

Даний захід відмінний спосіб продемонструвати власні розробки, колекцію своїх тканин. А також укласти вигідні угоди з діловими партнерами для просування брендів не тільки в нашій країні, а й за кордоном.

Чому саме Design Living Tendency?

Текстильний дизайн є родзинкою в сучасному дизайнерському рішенні. Design Living Tendency, по праву вважається головною виставкою домашнього текстилю в Україні. У ній презентовано понад 400 українських і європейських брендів з 9 держав. Провідні експерти легкої промисловості, дизайнери та декоратори діляться своїми знаннями в створенні стилю і простору. Також можна відвідати майстер-класи від досвідчених фахівців, отримати необхідну інформацію для розвитку свого бізнесу.

CONSTANCY протягом декількох років є учасником даного заходу. Компанія представила понад 100 зразків своїх тканин різного спрямування, а саме:

  • Максимальний глам (Maximum Glam) - яскрава і строката матерія поєднує в собі гламур і колірні спектри, штучне хутро, ворс, бахрому, жакардові переплетення і фантастичні принти.
  • Чистий духовний (Pure spiritual) - в основу входить органічне, екологічне сировину. Завдяки цьому зберігається природна фактура і природна забарвлення;
  • Активний місто (Active Urban) - гібридна основа являє собою гладку структуру в поєднанні з креативними графічними текстурами. В основному переважає яскраво-синя, асфальтно-сіра і оливково-жовта гамма;
  • Спадщина Люкс (Heritage Lux) - палітра перламутрових відтінків з орнаментом і незвичайною обробкою на поверхні, занурює в далеке минуле нашої історії;
  • Багатомісне (Multi-Local) - наявність малюнка від фольклорного жанру до абстрактних геометричних візерунків;
  • Переработка- Recycling -тканини.

Тканини від CONSTANCY в широкому асортименті для вишуканого інтер'єру, відвідувачі можуть побачити завдяки Design Living Tendency.